HomeZeefdrukRisoDigitaalLetterpressSigningContact
“De Kijm & Zonen is een milieuvriendelijke drukkerij gespecialiseerd in ambachtelijk en bijzonder drukwerk!”
1 / 7

welkom bij


de Kijm & zonen

Wij zijn een creatieve drukkerij gevestigd in Den Haag. Wij richten ons op de culturele en creatieve sector, met ambachtelijk en bijzonder drukwerk.

Milieuvriendelijk

Onze inkten zijn milieuvriendelijk. De papier, karton- en textielsoorten waarmee wij werken zijn eerlijk geproduceerd of recycled. Milieu en gezondheid staan bij ons voorop.

Toepassingen & technieken

Doordat wij veel verschillende druktechnieken bieden, kunnen we veel materialen en objecten met verschillende diktes en structuren bedrukken.

Verzenden

Wij verzenden wij per pakketpost in binnen- en naar buitenland.

Speciaal

Wij houden niet van standaard. We zien graag bijzonder, eerlijk, ambacht en karakter.

Meedenken & experimenteren

Wij denken (en experimenteren) graag met je mee over de mogelijkheden. Stuur ons een mailtje als je wilt sparren.

Netwerk

Wij hebben een uitgebreid professioneel netwerk, voor inkoop van materialen of nabewerking van drukwerk.

nieuws

2 dagen geleden
Transparant Stickers with #whiteprint for 🐝@haagsehoning (RG) Thanks for the honey! 🌼🍯

30 dagen geleden
#risograph cornflower and red for @studioilsevanklei & @nicheflowershop

ongeveer een maand geleden
Our lovely intern @Ambermeekel won't leave after her internship. She keeps on coming back.... Check her RISO x @roemleiden project at http://www.voordekunst.nl . . #risograph #printstudio #risography #dekijm #printlife #drukkerij #drukwerk #printspotters #ink #printmakers #risoprinting

ongeveer een maand geleden
#businesscards for @onesta_vastgoed Design by @hetechtewerk 350 gsm #colorplan #duplexed - mandarin X lavender. Laser printed with #whitetoner . . #visitekaartjes #duoplan #passionforpaper #duplexpaper #drukkerij

ongeveer een maand geleden
@studio_inktvis #risograph #fluorecent-ink favourites 💚❤️

ongeveer een maand geleden
#risograph Kleurplaten 🖍 voor @the_fat_mermaid 🖤

ongeveer een maand geleden
🌈 We love #splitfountain prints. Reprint for @detroitswindle @heistrecordings . . #screenprint #zeefdruk #irisdruk #printspotters #printisntdead @permaset_europe #permaset #textileprint #printlife #screenprinting #printstudio

ongeveer 2 maanden geleden

ongeveer 2 maanden geleden
#Risograph lightbox 💡

ongeveer 2 maanden geleden
🙌 Stoked and honored to be part of MAGICAL RISO 2018. #risokings 👑 ❤️ RG @jo.frenken #charlesnypelslab +++ The world top Riso Printers, Publishers & Artists will join us for Magical Riso 2018, 16–18 November. A 3-day event with two conference days and the final day with an Art Book Fair, publisher talks, exhibition, workshops and demonstrations. Be our guest during these three exciting days and you will be catered by our excellent @vaneyckfoodlab with chef @marentevandervalk and @janvaneyckacademie participant @rainwu_ The registration procedure will be announced shortly. I’m happy to share the (tentative) list of 15 great speakers at the conference and 12 artists who are in the process of making new work for the Monumental Riso Exhibition, curated by @huibhaye. The conference speakers: Sigrid Calon @sigridcalon The Netherlands Martín La Roche @quilloo Chile Bananafish Books @bananafishbooks China Michiel Schuurman @michiel_schuurman The Netherlands Perfectly Acceptable @perfectlyacceptable United States De Kijm & Zonen @dekijm The Netherlands Paul Bailey (In-Lab) @misterpaulbailey Ireland Scott Boms (Facebook Analog Lab) @scottboms @analoglab United States O.OO @odotoo_com Taiwan Drucken3000 @drucken3000 Germany Kyuha Shim @q.shim South Korea Raumpress @raum_press Spain Zohra Opoku @zohraopoku Ghana Risolve @risolve United States The artists participating in the exhibition are: Dan Walsh #danwalsh United States Johannes Schwartz #johannesschwartz Germany Kees Goudzwaard #keesgoudzwaard The Netherlands Martín La Roche with Erwin Blok (mimeograph) @quilloo Chile & @blokerwin The Netherlands Michiel Schuurman @michiel_schuurman The Netherlands Paul Drissen @pauldrissen The Netherlands Raewyn Martyn @fallingwalker New Zealand Sigrid Calon @sigridcalon The Netherlands Stanley Donwood @stanleydonwood United Kingdom Zoe Beloff #zoebeloff United States Zohra Opoku (screenprint) @zohraopoku Ghana Organized with the generous support of @risobenelux #magicalriso2018 #magicalriso #risograph #risoprint #stencilprint #mimeograph #printmakers #risography #fineart #artistsbook #artbookfair #graphicdesign #zine #printisntdead #printspotters

alles over de Kijm

Sjink
&
Nick Geerts
gemaakt door